Hornet neden kapandı? Şuursuz ibneler yüzünden

Hornet neden kapandı. Hornet şuursuz eşcinseller yüzünden kapandı. Tabiki tek sebep bu değil.

Bildiğiniz üzere hornet Türkiye’de aşırı popüler. Yüz binlerce de üyesi var. Ve kullanıcıların yüzde 90’ı eşcinsel erkeklerden oluşuyor. Ancak maaleesef bu eşcinsellerin bir kısmı eşcinsel değil ibine. Veya top… Azgınlıktan şaşırmış ve dışarıda sözde gay değilim diyenler. Bu kişiler gay uygulamalarına girince ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Azgınlık başka mesele ahlaksızlık başka mesele.

Köt deliğini paylaşmak ne demek? Ya barrak?

Azgınlıktan geberen bu ibneler kötünün deliğini veya bu deliği fikmek isteyen ve gay olmayan diğer oğlancılar da barrakklarını alelade paylaşıyor. Hornete girip de ortalıkta başı boş gezen barrak görmedik demeyin. Yeni katılan bir sürü erkek sanki porno film setindeymiş edasıyla direk köt ve fik paylaşıyor. Böyle bir zihniyetle partner aranmaz

Hornetin moderasyon ekibi yetişemiyor mu?

Düşünün bir Türkiye’den yaklaşık 3 yüzbin insan bu uygulamayı kullanıyor ve yaklaşık 50 bini şuursuz ibne kesmini temsil ediyor. Yüzdelik dilim değişiklik gösterebilir tabiki. Bu yüzdelikde olan şuursuz ibnelerin attığı resimler genel olarak köt, barrak veya delik resmi. Üstelik iğrenç. Köt deliği nedir ya? Neyse işte böyle olunca moderasyon ekibi binlerce resme yetişemiyor. Ayrıca resimlerin hepsi moderatör onayından geçmiyor ve bence hornetin en büyük hatası bu.

Etraftakileri gösteriyor olması bir avantaj ayrıca büyük risk. Şimdi hem amatorce çekilmiş iğrenç resimler sürekli olarak herkese açık paylaşılınca maalesef bizim ülkemiz de buna izin verilmez.

Apple store’dan kaldırılması ise başka bir hikaye. Jandarma talebiyle kaldırılması ciddi bir iddia ve Apple öyle jandarmanın mahkeme talebiyle uygulama kaldıracak bir platform değil. Uygulamanın güvenlik açığı olması ihtimali yüksek. Ama en temel sebep tabiki de yetişkin içeriğin alenen yayınlanması.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: