10 bin üyeye az kaldı 10K – 9913 = 87

Hey… topluluk gittikçe büyüyor. Aktifler pasifler hepsi Angelturkiye’nin yeni uygulamasında toplanıyor. 10 bin üye sayısına çok az kaldı 🙂 Mutlaka şansını değerlendir.

Best practices

En iyisi erişimi olan bir e posta kullanmak. Uygulamadan çıkış yaptığında sistem sana anında mail gönderir. Ancak uygulama içinden kolayca ayarlar ardından bildirim ayarları sekmesinden hangi bildirimleri isteyip istemediğini seç ve kapat… Çok şirin bir yer merak etme.

Applestore yakında ödeyeceğiz yeniden 🙂

Uygulamayı dilersen Google play‘den indir. Apple ürünleri kullanıyorsan, hmmm çok havalısın! yakında yeniden Applestore dan indirebileceksin… Üstelik uygulamanın Applestore uygulaması, Apple’a özel bir kaç ekstra premium özelliklere sahip. Ancak bu sene yıllık applestore kirasını ödemedik. Linkten halen boşta böyleyen kullanıcı id mizi görebilirsiniz. Öte yandan uygulama şu anda büyük oranda ücretsiz. Bu yüzden esktra masrafa gerek yok. Tek ödeme yöntemi ise Google Play’in resmi ödeme yöntemi. Kullanıcılarımız isterlerse ücretli bir kaç özelliği düşük bütçeyle alıp reklamsız daha hızlı bir deneyim sahibi olabilirler.

Mobil tarayıcı veya uygulama ikisi de aynı

Ayrıca uygulamamızın genel ara yüzü, mobil uygulaması, chrome, ve safari tarayıcılarda tamamen aynı şekilde çalışmak üzere tasarlı. O yüzden nerede olduğunun önemi yok. Gönlünde olalım yeter diye 🙂 Kür kız… Uygulamanın HEM UYGULAMASI HEM MBOİL TARAYICI AYNI YANİ. HER YERDEN ERİŞ. Ayarar ve bildirim ayarlarındaki linklerden ulaş baby su 🙂 VIP APP ⭐💪

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: