Gay sohbette canlı yayın tıpkı cam 4 gibi ?

589 görüntüleme

Gay Sohbet projemiz canlı yayın özelliğiyle yenilendi. Kameralı görüşme özelliği artık canlı yayını da destekliyor. Çok yayında yeni sürüme geçiyoruz. Heyecanla bekleyin.

Sunduğumuz onlarca görülmemiş özelliklerle ilginç bir Gay sohbet ortamı sunan projemizle en üstte olmayı hak ediyoruz ? Artık canlı yayın desteğiyle bu bize daha fazla gerekli. AngelsTurkiye canlı yayına başlıyor arkadaşlarına haber sal ?

Haydi hemen fingirde ?

Gay sohbet sitesi projemizin iletişimde ne kadar iyi olduğunu görmenizi istiyoruz. Gay topluluğunun aradığı en popüler kelimelerden biri olan gay sohbet kelime çifti tüm kalabalığın bir arada çok daha eğlenceli vakit geçirmesi için muhteşem sitemizin optimize edildiği anahtar kelimedir.

Son 3 yılda 10 bin üye edindik. 10 bin etkinleştirilmiş gerçek üyeler. Gay Sohbet sitesi projemize katılan üyelerimiz tamamen etkinleştirilmiş kişilerden oluşuyor. Aynı anda çevrimiçi binlerce insan olmasını tabiki isteriz ancak aynı anda çevrimiçi olan yüzlerce insan da hiç fena sayılmaz ne dersin ?

Canlı yayın akışı olan ilk gay sohbet miyiz

İlk olmak konusunda AngelsTurkiye bir çok konuya imza atmış bir gay sosyal ağ projesidir. 3 boyutlu odalar da bir ilkti ama kabul ediyoruz bu çok tutmadı. Ancak bu defa çok daha iddialı canlı yayın özelliğiyle geliyoruz ? Şimdilik Profil oluştur ve bekle. Yeni güncelleme hazır olduğunda sana mail göndereceğiz merak etme

Gay sohbet projesi Angels

Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye gay erkeklerin kendilerini özgür ve makul bir ortamda ifade edebilecekleri alternatif bir gay uygulamasıdır. Bir çok sosyal medya ortamında yaptığımız üye sayısı sürekli artıyor. ‘O’ özel kişiyi bulman için sürekli kaliteli içerikler paylaşan bloglarımız sayesinde burada, ‘seninle aynı kafadan insanlar’ görme ihtimalin yüksek. Daha kaliteli ve ciddi gay ilişkiler arayanların buluşma noktası olmayı hedefleyen AngelsTurkiye’nin nufusu artıyor! Dilersen bloglarımızı veya sosyal hesaplarımızı takip et ve bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli ortamda yerini al. Hemen giriş yapmak istersen alttaki linke tıkla

Gay sohbette canlı yayın tıpkı cam 4 gibi ?” için bir yorum

Kendininkini ekle

  1. Gay sohbette fingirdeme dönemi.. Kategoriye bak çay demle… Heralde fingirdeme sitesi 🙂

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com. Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑

%d
Araç çubuğuna atla