Hakkımızda

139 görüntüleme

Diyalog tanıtım ?

-Tekno fahişe: Allah Belanı vermesin kız Admin… Ne eğlenceli şeyler yazıyorsun. Millet de bana mısın demiyor yalnız… Okunma oranları çok iyi… Hadi bize gay sohbet uygulaması projenizden bahset 🙂 ne sitesi bu de bakalım?

-Admin: Özellikle Türkiye’de yaşayan eşcinsel erkekler ve için oluşturulmuş ilginç bir karma site. Tüm Lgbtiq bireylere açık. Yapısı itibariyle çok pratik bir arkadaş bulma servisidir. Ve zamanla geliştirmeyi planlıyoruz

-Tekno fahişe: Aman ne gerekli ? onca site var… millet zaten hangisine gireceğini şaşırmış… hepsini bırakıp buraya mı gelecekler sanki 🙂 Diğer gay siteleri arasından nasıl sıyrılmayı planlıyorsunuz?

-Admin: Öncelikle desteğin için teşekkürler Tekno Fahişe. Bu nasıl isim ayol başka isim bulamadın mı 🙂 Neyse… Elbette bir çok eşcinsel içerikli proje olduğunun farkındayız. Biliyorsunuz ki bir sürü Youtube kanalı da var, ne yani bu durumda artık yeni Yotube kanalları açılmayacak mı? Tabiki açılacak… İnsanlar yeni şeyleri denemek ister. Diğerleri arasından sıyrılmak gibi bir çabamız yok! Diğerlerinin varlığı da çok önemli. Bildiğin üzere projemizin tüm iletişim bileşenleri tamamen ücretsiz ve temel vizyonumuz gereği burada sadece Google reklam gelirleri ile kazanç sağlıyoruz. Buda hosting masrafları için şu aşamada yeterli. Özellikleri sınırlamak, iletişim açısından düşününce çok mantıklı gelmedi. Dileyen reklamları kaldırarak kullanabilir. Buda çok cüzi bir miktar ve hep cüzi kalacak. Aksi halde proje zaten barınamaz. Ayrıca projemiz, giriş düzeyinde görüntülü görüşme özelliğine sahip. Ancak bu özellik bazı bazı sınırlandırılıyor. Bu özelliği ücretsiz sunduğumuz için sunucu çok yoğun video görüşmeleriyle yorulabiliyor bu yüzden bu özelliği ücretli özellikler arasına koyduk ancak bu yine çok düşük bir maliyet. Yani 15 tl gibi cüzi bir ödemeyle hem reklamlar tamamen kalkıyor hem de 3 boyutlu odalar ve oyunlar gibi ilginç modüllere erişim sağlanabiliyor. Üstelik 15 tl karşılığında çok daha hızlı bir deneyim garanti edilmektedir.

-Tekno fahişe: Vallahi ben samimi olayım mı; Görüntülü görüşme özelliği bence çok iyi çok ayrıcalıklı olmuş… Ama 3 boyutlu odalar, veya arttırılmış gerçeklik ortamlarına kimsenin gireceğini gireceğini sanmıyorum. Çünkü bu tür uygulamalarda köt fik arayanlar buralara pek girmezler ? ? özellikler fena değil ama tercih edileceğini sanmıyorum. Ama olsun dursun bir kenarda 🙂 belli mi olur. Galerilere köt resmimi koysam sorun olur mu 🙂

-Admin: Maalesef proje genelinde yetişkin içeriğe asla izin verilmiyor. Kullanıcılar özel resimler bölümüne diledikleri içerikleri ekleyebilirler. 15 adet resim yükleme sınırı yeterince kafi diye düşündük. Ancak kitle çok büyüdüğünde bunu kısmak durumunda kalabiliriz. Ücretli üyelerin böyle bir derdi olmayacak. 15 TL gayet uygun bir rakam.

-Tekno fahişe: Nasıl katılacağım? Ben biliyorum zaten de katılmak isteyenler için anlat kız admin 🙂 Üyelik aktivasyonu meselesi de biraz gıcık yani söyliyim 🙂

-Admin: Kullanıcılar, AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesini tüm özellikleriyle kullanabilmek için üyelik formunu doldurup kayıt olması gerekir. Sitemiz henüz çok yeni ve tamamen ücretsiz olduğu için işin püf noktası doğru bir mail adresinde saklı! Eposta adresine erişiminiz olması gerekiyor. E-posta linkiyle profilini etkinleştirmeyen üyeler otomatik olarak siliniyor.

Bildirimler Tüm bildirim servisleri tamamen ücretsiz. Bilgilendirme servislerini aktif tuttukları sürece yeni birileriyle tanışma fırsatını kaçırmadıklarından emin olmak için sistem kullanıcılara bildirim gönderir. Aynı anda çevrim içi olan birileriyle de arkadaşlık kurabilmeleri yüksek ihtimaller dahilinde! Bu yüzden mail bildirimleri çevrim içi olmadığın zamanlarda işini görecek. Elbette bildirimleri kapatabilirsiniz de. Bu hizmet birinci sınıf hizmet sağlayıcısı tarafından verilmektedir.

Yüzbinlerce üyemiz olmadığı için katılan üyelerin sohbet edebilecekleri kişileri bu şekilde bulabilmelerini ve siteye dönmelerini sağlamak istiyoruz. Aksi halde burada kimse yok deyip gelmeyebilirler. Bizde aksini ıspatlamak istiyoruz. Burada insanlar var ama kimse kimsenin keyfine göre çevrim içi olmuyor. Bu durumda bu kişiler çevrim içi değilken, sistem üyelere mailler gönderiyor. 10 bin üye sayısına yaklaşıyoruz ve insanlar mail aracılığıyla birbiriyle iletişimde kalıp projemiz aracılığıyla sohbet ediyorlar.

-Tekno Fahişe: Tamamda mail aktivasyonu neden? amaç belli neden etkinleştirmek zorundalar? Bu kullanıcı kaybı demek değil mi?

Amaç belli derken ne yani? hırlısı, hırsızı veya eşcinselleri sadece fantezi oyuncağı olarak görüp sözde eşcinsel olmayan günübirlikçilere meydan vereceğimizi mi sanıyorlar? Yani tabi bunun direkt olarak önüne geçemeyiz de. Lakin basit bir şekilde sistemin gerçek kişiyi ayırt etmesi gerekir. Böylece maillerin doğru kullanıcıya gönderildiğinden emin oluruz. Yani mail aktivasyonu yapmayan kişilere sistem mail göndermez.

-Tekno fahişe: Ne alakası var eposta aktivasyonu kullanıcı güvenliğini nasıl sağlasın?

-Admin: Yani tabii ki tek başına e-posta aktivasyonu herhangi birinin güvenliğini yüzde yüz garanti etmez. Örneğin: Hırsızın biri bir evi gözüne kestirmişse o hırsıza kilit dayanır mı? Orası ayrı mesele… Ama eve bir kamera koymak caydırıcıdır. Mail aktivasyonu da böyle bir şey. Eposta ile üyeliğini etkinleştiren bir kullanıcının, Allah korusun, herhangi bir suça karışıp izini temizlemesi imkansızdır. Bu yüzden bu bizim ve kullanıcılarımız için çok önemli. Ayrıca mail aktivasyonuyla kişiler, güvenilir ve bir nebze bilgili olduklarını göstermiş oluyorlar. Bu da kitlenin kalitesini biraz yüksek tuttuğumuz anlamına geliyor. Çünkü mail hesabına gelen aktivasyon mailini etkinleştirmeyi bilmeyen çok insan var. Bilmemek tabiki ayıp değil. Ama hedef kitlemiz bunu bilmeyenlerden olsun istemiyoruz.

Ayrıca tek olay suç değil… bu kullanıcılar gayri ahlaki davranıp pornografik içeriği ulu orta paylaşmaya daha meyilli. Nasıl olsa sanal ortam deyip kafalarına göre davranıyorlar. Kullanıcılarımızı rahatsız etmelerine izin vermiyoruz. Buraya katılan insanların ayrıcalıklı ve güvenli bir yerde olduklarını bilmelerini istiyoruz. Projemiz, bazı özellikleri açısından mükemmel değil ve geliştirmeye devam ediyoruz ancak güvenlik açısından aşılmaz bir kale gibi. Kullanıcılarımız kendilerini daha da güvende hissetsinler diye, ücretli özelliklere hayalet kullanıcı özelliğini de ekledik. Biz buna Ghost user diyoruz. Bu ayrıcalık diğer tüm ayrıcalıklarla birlikte geliyor.

Son özet

Eposta ile aktivasyon veya sosyal medya hesabıyla giriş
Projemizde üye olarak kalabilmek için tüm üyeler üyeliklerini e-postalarına gelen veya erişimi olan herhangi bir mail adresiyle etkinleştirmek durumundadır. Üyeliğinizi etkinleştirmediyseniz, aktivasyon ekranıyla karşılaşacaksınız. Girdiğiniz e postayı hatırlamıyorsanız sorun yok. Karşınza gelen aktivasyon ekranından erişiminiz olan herhangi bir mail adresini girerek aktivasyon mailini alabilirsiniz. Etkinleştirilmeyen üyelikler 24 saatin sonunda sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.

Kameralı bir gay arkadaşlık ve sohbet sitesi

uygulama lşnki burada: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.angelsturkiye.com.app&rdid=com.angelsturkiye.com.app


Kameralı gay arkadaşlık sitesi arayanlar için çözüm odaklı bir şeyler yaptık ve temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşebilme olasılıklarını AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesinde hizmetinize sunduk. Kameralı gay arkadaşlık konseptinin, topluluğumuzda, özellikle gizlilikten yana çekinceleri olan ve kişisel varlığını resimlerle ifade etmek için çekinceleri olan gay erkekler için çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Ayrıca topluluğun tüm üyeleri için görüntülü görüşme özelliği faydalı bir seçenektir. Bu özellik ve kullanımla alakalı stories blogda uzun uzun ve resimli olarak anlatılan yazıya bak. Buradan ? https://gayarkadaslik.net/2020/10/14/kamerali-gay-sohbet/

Uygulamanın genel kullanımı ekran görüntüleri ve videolu anlatım ile birlikte alttaki linkte

Hakkımızda” için bir yorum

Kendininkini ekle

  1. öncelikle admin ellerine sağlık harika paylaşım olmuş kitle gün geçtikçe artakacak bunu sizde göreceksiniz bizde lgbtli tüm bireyleri davet ederiz buraya.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com. Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑

%d
Araç çubuğuna atla