Aktif koca arayanlara duyurulur: Tüm aktifler uygulamalarda değiller

Herhalde kız pasifler… Aktif erkek arayanlar ?? goşşuuun kızgın aktifler pasif arıyor ? “kim kaybetmiş de biz bulalım hayatım” diyorsanız aramaktan vazgeçmeyin… Barrağı kalkmış nice yiğitler şanslı pasfini arıyor ?

Tüm aktifler arkadaşlık sitelerinde değiller

Maalesef bu doğru… öyle ki aktiflerin büyük bir çoğunluğu en bilinen eşcinsel uygulamalarında tamamen anonim kalmayı tercih ediyor. Kendilerini ifade etmekten ve kendilerini göstermekten gizlilik vb sebeplerden ötürü çekiniyorlar. Meraklı aktiflerin büyük bir çoğunluğu eşcinsel uygulamalarını kullanmıyorlar bile… Ancak biz bir çok gay uygulaması kullanıcısı olmayan aktiflere ulaşıyoruz… duyurulur… Bu yüzden arayışa devam ??

Neyse ki aktif bulmak uzayda hayat aramaktan daha zor değil

Bu aktifler gizlilik vb sebeplerden ötürü sohbet sitelerine üye olmuyor değiller, tam tersi her gün yüzlerce aktif erkek anonim kalarsk sohbet sitelerine üye oluyorlar. Ve büyük çoğunluğu tek gecelik ilişkiler peşinde. Tek gecelik ilişkiler peşinde olmaları başlı başına bir muamma çünkü bu bir kişisel kabullenme süreci. Bildiğiniz en popüler gay arkadaşlık ve sohbet sitelerinde görünenden çok daha fazla aktif var. Aktifi aramaya devam pasifler ?

Heteroseksüel sitelerinde gezen aktifler ve bu sitelerin eşcinsellere meyil vermesi

O kadar çok heteroseksüel arkadaşlık siteleri söz konusu ki… Ancak özellikle yıllarını pasiflik yaparak geçiren bazıları aktifi, daha doğrusu pasif erkeklere hayır demeyen aktif erkekleri gözünden tanır. Hatta bazıları bildiğiniz pasiflerce bir tutum hâlinde sözde heteroseksüel tavırlarla bin kişiden 100 tanesinin bayan olduğu sitelerde sözde bayan arıyorlarmış hallerine aldırış etmeyin. Onların şansı zaten sıfır… Ayrıca aradıkları kesinlikle bayan değil… Bu gizli eşcinsel erkekler sözde heteroseksüel sitelerinde karşılarına çıkan pasiflere hayır demiyorlar… Bu heteroseksüel arkadaşlık siteleri de bunun farkında oldukları için eşcinsel topluluk üyelerine de hizmet veriyor. Ancak önemli olan bu aktifleri gay uygulamalarına çekmeyi başarabilmek… Bu yazıyı okuyanlardansan mutlaka projemize katıl… ❤️?

Yorumlar kapatıldı.

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑