Pasif tavlama yöntemleri gay sohbet uygulamalarından pasif bulmadan önce

Bende bir pasifim fullerce

Gay sohbet uygulamalarında tanıştığım bir erkeği cinsel organına göre değerlendirmem asla… Zaten doğru bir hareket değil ve haddim de değil… Ancak tipim olmayan bazı erkekler, tipim olmamak zorlarına gitmiş olsa gerek ki,  bak benim mal böyle dercesine cinsel organ resimlerini atarlar… ki bu genel olarak vücudunu beğenmediğim veya tipim olmadığını söylediğim için aldığım bir tepkidir ve bunu çok kaba bir hareket olarak yorumlarım.

Yani insanların bir şekilsel algıları var ki bu çok normal… bende tipim olan erkek seviyorum ötesi yok… 2 2 daha dört… Ancak bu kişinin karakterine önem vermediğim anlamına gelmez… Bir erkek tipim olabilir, ancak karaktersiz gevşek veya kaba ise onunla da görüşmeyi tercih etmem. Hem şekilsel hemde iç güzelliği bir bütün olmalı. Bir erkeğin ağırlığı beyefendiliği mertligi ve sahipkar tutumu çok hoşuma gider. Ancak bunu ben tespit etmeliyim kişinin söylemesiyle değil. Arayışım öncelikli olarak seks olmadığı için bu tarz erkeklerle iletişime açığım… Özellikle gizlilikten ne yapacağını şaşırmış tipler de beni ayrica tüketiyor onlar uzak dursun…

Çünkü hakettiğim bu tutum değil. Geniş görüşlü vizyon sahibi ve en az kendim kadar ne istediğini bilen bir erkek istiyorum. Ancak topluluk maalesef netlik ve şeffaflık üstüne değil direk cinsel açlığı gidermek üstüne kurulu. Bu bana uymas… Doğru insanlar doğru şeyler söylerler ve açık net ve anlayışlı olurlar.  Özel birini arıyorum ve en az herkes kadar özel olduğumu düşünüyorum. Zihniyetime uyan insanlarla öncelikli olarak gerçek hayatta tanışmak birinci önceliğim. Gay sohbet uygulamalarını bir bir arac olarak kullanacağız tabiki de ancak bu durum kimseye klavye delikanlılığı hakkı vermez.

Pasiflerle dalaşmayın

Pasifler bizim ülkemizde 18 lik kızdan farksızdır ? onları hiç bir konuda zorlamak doğru olmaz. Bazen pasifler tipleri olmayan bir erkeğe sırf kibarlığı ve yaklaşımından ötürü de pasif olabilir. Bu yüzden davranışlarınıza çok dikkat edin. Özellikle pasif sayımız (yani kendini açıkça ifade eden pasif sayımız) zaten az. Bulmuşken değerini bilin…

Pasifleri nasıl tavlarsınız

Öncelikle ‘pasifler’ deyince ortada bir mal yok! Karşınızda bir insan var. Pasif olmaları ikinci sınıf insan oldukları veya sizden her halükarda hoşlanmak zorunda oldukları ankamina gelmez. Keza öyle bir zorunlulukta yok. Yolda, sokakta, veya herhangi bir yerde, bir bayana gösterdiğiniz nezaket ne ise bir pasife de aynı saygı ve nezaket ile yaklaşmanız gerekir.

Pasifleri nasıl cezbedebilirsiniz 3 hakkınız var

Sizin kibar ve beyefendi üslubunuz pasifleri cezbedebilir. Size hayır diyen bir pasife iltifat etmeye devam edin ve asla ona saygısızlık etmeyin. Başka bir zaman yine şansınızı deneyin. Hani üç kereyi geçmesin belki istisna 4 olsun hadi… İlkinde size hayır diyen pasife daha sonra yeniden hal hatır sorun. Cevap alırsanız bu iyiye işarettir. Ancak hemen seks için ısrar etmeyin… Baktınız ilgilenmiyorsa şansınızı sonraya saklayın… Aynı gün ard arda ısrarla sormayın.

Başka zaman yine hal hatır sorma taktiğiyle ilerleyin iletişiminizde. Ancak hiç yumusayacak bir üslubu yok ise asla zorlamayın ve şansınızı 3 veya 4 ten fazla denemeyin çünkü bu durum sizi de sinirlendirebilir. Oysaki beğenilmek kadar beğenilmemek de normaldir. Şansınızı derhal yeni pasiflerle deneyin. Ve taktiğiniz genel olarak kibarlıktan yana olsun ?Ve gününüz nasıl geçerse geçsin pasifsin geçmesin ?

Hemen şimdi tavlayacak pasif bul

Pasifleri tavlamadan önce daha fazla tüyoya ihtiyacın varsa hemen alttaki yazıya git. Dilersen pasif bacıdan pasif podcast dinle üstelik kadıncaaa 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑